Real Gaming Roleplay
Dobrodosli na Real Online Gaming Community

Join the forum, it's quick and easy

Real Gaming Roleplay
Dobrodosli na Real Online Gaming Community
Real Gaming Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Maloj Nini je, navode iz Fondacije "Budi human", dijagnostikovan neuroblastom - jedno od najtežih malignih oboljenja kod dece, te joj je neophodno lečenje u inostranstvu. Oni koji žele da pomognu mogu da uplate novac i na račune Fondacije Budi human: * SMS na broj 3030 sa TEKSTom 431 * Dinarski: 160-492871-34 * Devizni: 00-540-0002490.5 * IBAN broj: RS35160005400002490572 | |
Naj bolji poslanici
Frank (120)
120 Poruke - 59%
Dejann (25)
25 Poruke - 12%
Ryan_Boss (11)
11 Poruke - 5%
9 Poruke - 4%
7 Poruke - 3%
7 Poruke - 3%
6 Poruke - 3%
6 Poruke - 3%
6 Poruke - 3%
Cofkino (5)
5 Poruke - 2%
Poslanici naj aktivniji meseca
No user
Poslanici naj aktivniji nedelje
No user

Ići dole
Ice_King
Ice_King
Member
Member
Sadržaj Sadržaj : 5
Pridružio se Pridružio se : 03.05.2017

Zalba na igrava Vito_Scalleta Empty Zalba na igrava Vito_Scalleta

Uto Maj 16, 2017 4:06 pm
Ime_Prezime: Ice_King
Ime_Prezime na koga se zalite: Vito_Scalleta
Razlog Zalbe: Lik neprestano mi psuje i jako me zivcira to sto god ja napisem npr. "e gdje si" on ce meni reci " Decko glupi ides na forum" Sve ono sto se on na mene zalio bila je laz! Sad cu vam sve ispricati! Nazvao me je , a ja nisam znao tko me zove i kazem "E" on meni rece "Slikan mg ides na forum". Ja sam se 1 put do njega got-ao i on mi je dao wl 6 Razlog: Glupan. On je slikao na forum djelove gdje sam ja govorio protiv njega, a nije slikao gdje je on pisao da sam glup i da ne zasluzujem lidera+ je rekao da "DM-am" na SAJ bez razloga, a ja sam ga DM-ao jer je imao wl. Psovao mi je majku i pisao razne gluposti. To se je sve dogodilo nakon sto sam ja dobio lidera, jer njegov konkurs nije uvazen. TO SVE DOKAZUJE KOLIKO JE LJUBOMORNA OSOBA! Ja sam mu rekao da on ne zasluzuje helpera zbog ovakvog ponasanja prema svim igracima i on mi je oodmah rekao da sam majmun! Nemogu vjerovati kakav covjek moras biti da se zbog svoje ljubomore zalis na sve igrace koje sretnes. Ja da sam bio u mogucnosti slikao bih cijeu svadju, međutim meni pise "Unable to save screenshot" Pa zato moram na "Print screen" tipku koja moze samo 1 sliku save-at.Ako ne vjerujete poslat cu vam to. Jos sam htio reci da se Vito zali na ; vipove,promotere,lidere, helpere znaci najcesce na one koji imaju neke rankove. Jedan od tih primjera je Elvis Majestrovic kojemu je isto podnio laznu prijavu. Eto to bi bilo sve od mene. Molio bih da "SVI FORUM ADMINI" pogledaju ovu prijavu jer ovaj lik ne zasluzuje nista. Samo da kazem Ako ovakav lik koji se ovako ponasa udje u helpere ja necu vise biti helper! Po meni je ovaj igrac najgori na serveru, cak gori od DM-era. Pitajte kojeg god ocete helpera, nitko ga ne voli!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hvala na razumijevanju! Milose tebi sam ovo vec rekao, molim te upozori sve admine!

Slika(obavezno): U PM neradi mi sad print screen! Uglavnom lik mi je napisao ((SUTI TI MAJMUNE GLUPI)) Dok sam bio na duty
Evo vam ovo "Unable to save screenshot" https://2img.net/h/s16.postimg.cc/d82a0n0qd/Bez_naslova.png
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sad vjerujem da prijava nece bit uvazena zbog toga sto nema slike! Al jebiga ja vas upozoravam! No  Rolling Eyes
avatar
Frank
[RG] Administrator
[RG] Administrator
Sadržaj Sadržaj : 120
Rodjendan Rodjendan : 07.01.1999
Pridružio se Pridružio se : 09.04.2017
Starost Starost : 25
Lokacija Lokacija : Srbija, Beograd

Zalba na igrava Vito_Scalleta Empty Re: Zalba na igrava Vito_Scalleta

Uto Maj 16, 2017 5:23 pm
Prihvacena zalba , Lider ce mu biti skinut , a za helpera Johny odlucuje
LOCK..
Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu